3d Mimari Modelleme

Gerçek hayatta var olan veya hayal ettiğiniz her türlü görüntünün 3 boyutlu şekilde dijital ortama aktarılması işlemine 3d Modelleme denir. Günümüzde, 3d modellenin kullanımı hemen her sektörde giderek artmıştır.

Hem inşaat sektöründe mimari projelerin artması hem de müşteri ve proje sahibi firmaya sağladığı kolaylıklar nedeniyle 3d mimari modelleme daha fazla ön plana çıkmıştır. Mimarların çokça kullandığı bu teknik sayesinde, proje sahibi ve müşteri projenin modellemesini, yani neyin nerede duracağını, nasıl görüneceğini, aydınlatma, renk ve tasarım şekillerini ilk olarak dijital ortamda görebilmekte ve olası hataları, eksikleri ve fazlalıkları projenin inşasına başlamadan önce tespit ederek düzeltebilmektedirler. Böylelikle zaman ve maliyet kaybına uğramak önlendiği için her iki tarafın da memnuniyeti sağlanmış olur. Dahası, arzu edilen modelin dışında başka bir yapının tasarımı ve inşası önlenerek yapıyı tamamıyla arzu ettiğiniz görünümde sonuçlandırmaktadır.

Alanında deneyimli ve işini ciddiyetle yapmaya özen gösteren bir tasarımcı olarak, sizlere en kaliteli, en uygun ve en profesyonel modellemeleri sunmak için buradayım. Hayal, amaç ve hedeflerinizi sizler kadar çok önemsiyor, özgün modellemelerim ile sizleri mutlu etmeye çalışıyorum. Duygu ve düşüncelerinizin yanı sıra, uygun fiyatlar ile cebinizi de düşünüyorum. Hayal ve hedeflerinizi gerçekleştirme yolunda benimle birlikte çalışmaktan hoşnut kalacağınıza sizleri temin ederim.

İletişime geçmek ve fiyat almak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.